Біговел — це дійсно кращий транспорт, який можна придбати для дитини 1,5-5 років.

Він залишається актуальним навіть післе 5-тирічного віку! У біговела в принципі немає вікових обмежень!))) Однак для того, щоб дитина отримала максимум від свого біговела (і в фізичному, і в психоемоційному розвитку) необхідно правильно підібрати модель.

Основні критерії, якими повинні керуватися батьки при виборі біговела для свого малюка, наступні:

1. Висота руля та сидіння (найважливіші критерії)

xy2Основне правило: на момент придбання мінімальна висота сидіння біговела повинна бути менше довжини внутрішньої ноги дитини мінімум на 2 см (оптимально 3-4 см).

При цьому зверніть увагу: основний критерій не зріст дитини, а довжина його внутрішньої ноги! Регулювання руля при цьому не дуже суттєве, так як просто змінює посадку. І, як правило, висота руля встановлюється таким чином, щоб малюку було зручно сидіти та “рулювати”.

Якщо при посадці на біговел ступні Вашої дитини повністю стоять на землі, а ноги в колінах трішки зігнуті — це означає, Ви підібрали мінімальну висоту сідла ідеально!

Регулювання висоти руля та регулювання сидіння (від ~33 см до ~41 см), які реалізовані в біговелах «TORINO», дозволять біговелу “рости” разом із дитиною (зріст дитини може бути від ~90 см и до ~103 см) и його вистачить не на один сезон для Вашого чемпіона-біговелогонщика!

boy

2. Максимальна вага дитини (яку може “витримати” біговел)

Це важливий параметр, який також необхідно враховувати при придбанні біговела для Вашого малюка. Усі батькі хотіли б, шоб біговел радував їхню дитину не один сезон. Але дітки ростуть і їх зріст, і вага “ростуть” разом із ними. Тому чим більше максимальна вага, яку може “витримати” біговел – тим більше часу він буде служити Вашому малюку!

Сполучення міцності використаних матеріалів і якості збирання біговелів «TORINO» дозволяє витримувати малюків із вагою аж до 30 кг! Такий біговел буде служити Вашому малюку не один рік!

3. Вага самого біговела

З першого погляду може здатися, що вага біговела не має великого значення при його купівлі. Але це не так! Змалку важливий розвиток самостійсності малюків, а це полягає і в тому, щоб Ваш малюк міг самостійно (і гордо!) спустити свій біговел з бровки, або зі східців Вашого під’їзду. Якщо біговел “непідйомний” – велике ж буде розчарування Вашого малюка, і Вам доведеться завжди допомогати йому справлятися з такими труднощами (і як же тут розвити самостійність?).

Вага біговелів «TORINO» всього лише 3,1–3,35 кг. Дуже легкі! І малюкам непотрібна буде Ваша допомога в ускладнених ситуаціях: Ваші малюки будуть рости самостійними, фізично міцними, і отримувати тілько радість та захоплення від своїх нових досягнень!