ОСІНЬ – ще більше можливостей для їзди на біговелі. Яким буде щасливим Ваш маленький чемпіон, коли пронесеться на власному біговелі по золотим листочкам, облетівшим з дерев! Або із вітерцем проїде через здоровенну калюжу із безліч бризками в різні сторони! А, можливо, він у Вас справжній дослідник-першопрохідник і схоче оцінити можливість проїзду через грязьову місцевість із перепонами!

АКТИВНЕ ПРОВЕДЕННЯ ЧАСУ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ ВОСЕНИ ТА ВЗИМКУ НАБАГАТО КОРИСНІШЕ, ЧИМ ВЛІТКУ, ЯК ДИВНО Б ЦЕ НЕ ЗВУЧАЛО. А ПОЯСНЮЄТЬСЯ ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО – ТЕМПЕРАТУРА ЗНИЖУЄТЬСЯ, ПОВІТРЯ СТАЄ БІЛЬШ НАСИЧЕНИМ КИСНЕМ, ДИХАТИ ДИТИНІ ЛЕГШЕ, НЕМАЄ ВИПАРОВУВАННЯ ВІД РОЗЖАРЕНОГО СОНЦЕМ АСФАЛЬТУ. САМЕ ЧАС ПОЧАТИ ПРИЩЕПЛЮВАТИ ДИТИНІ ЛЮБОВ ДО СПОРТУ.

Можливо, у Вас виникне питання чи потрібно купувати біговел для Вашого малюка зараз чи зачекати до весни? Звичайно, кожний вибирає для себя сам: як Ви хочете провести цю зиму — активно чи на санчатах? Що для Вас зручніше — наздоганяти дитину чи тягнути за собою? Що краще для дитини – промерзати у 3-4х светрах і потім хворіти тижнями, чи рухатись-рухатись-рухатись і зміцнювати своє здоров’я та свій імунітет?

Можна, звісно, зачекати і до весни. Хоча і в такому випадку краще біговел придбати все ж трошки раніше, щоб дати Вашому малюку деякий час покататися удома. І з першою появою чистих від снігу стежок-трас, у Вас вже буде підготовлений біговеліст.

Однак все-таки рекомендуємо не ждати весняної відлиги: не позбавляйте дитину можливості розвиватися і просто безповоротно втрачати 3-4, а може і 5-6 місяців! Адже в нашій полосі тільки 2-3 тижня дитина не може кататися через погоду (ожеледиця чи рясний снігопад). І якщо Ви не хочете, щоб Ваша дитина сиділа днями удома під ковдрою, а навпаки — хочете, щоб вона рухалась, ставала міцнішою, здоровішою, розумнішою – то вихід тільки один: беріть Вашу дитину, вона хай бере свій біговел і вперед — до нових відкриттів та досягнень!

Варіанти дозвілля для тих, хто не хоче розлучатися із улюбленим біговелом навіть зимою:

1. Самий практичний та без додаткових витрат.

Беремо біговел та вчимося кататися по зимовим дорогам. Якщо на вулиці немає ожеледиці та не свіжовипавший сніг, тобто Ви самі не напружуєтесь коли йдете по дорозі, то і дитина зможе їхати там на біговелі. Пару днів, напевно, прийдеться повчитися.

Але ж, коли на слизьку вулицю просто виходить дволітка, він теж не зразу активно ходить, а перший час звикає, пробує, падає. Остерігатися спочатку треба тільки таку дорогу, де асфальт сухий, а калюжі вже змерзлі, тобто дитина ще не настроєниа на те, що раптом різко може стати слизько. І не варто кататися біля краю проїжджої частини, щоб при падінні не вилетіти на неї. А взагалі якщо дитина добре опанує біговел до настання зими на не слизькій дорозі, то пара падінь у зимньому комбінезоні не відіб’є бажання кататися.

УВАГА! В ожеледицю кататися дійсно не можна! Ковзають і колеса, і ніжки одночасно. А по добре очищеним доріжкам, а також по м’якому снігу, їхати можна!

2. Шлях додому.

Вам потрібно вести дитину у дитячий садок кожний день? Або забрати старшого зі школи? На біговелі Ваш шлях буде утричі коротше та веселіше! В недобру погоду шлях займає 20-30 хвилин. Той же шлях на біговелі займе 5-7 хвилин. Це навіть швидче, чим із коляскою. І дитині явно до душі 🙂

3. Активна прогулянка.

В прохолодну погоду Ваша дитина на біговелі точно не змерзне! І отримає до того ж заряд бадьорості та здоров’я! Ну, а якщо багато снігу, то захист на ноги і руки точно не знадобиться. А гарний капюшон може служити захистом замість шолому.

Трохи сміливості та уяви — і «нудний» сезон залишиться одним із самих приємних спогадів в житті дитини 🙂