ОСІНЬ – ще більше можливостей для їзди на біговелі. Яким буде щасливим Ваш маленький чемпіон, коли пронесеться на власному біговелі по золотим листочкам, облетівшим з дерев! Або із вітерцем проїде через здоровенну калюжу із безліч бризками в різні сторони! А, можливо, він у Вас справжній дослідник-першопрохідник і схоче оцінити можливість проїзду через грязьову місцевість із перепонами!

Подаруйте Вашій дитині таку можливість! Бо тільки в дитинстві маленька людина може дозволити собі такі пустощі. А Ви, шановні батьки, задумайтесь, як багато Ваш малюк отримає, ТАКИМ ЧИНОМ, для свого розвитку!

АКТИВНЕ ПРОВЕДЕННЯ ЧАСУ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ ВОСЕНИ ТА ВЗИМКУ НАБАГАТО КОРИСНІШЕ, ЧИМ ВЛІТКУ, ЯК ДИВНО Б ЦЕ НЕ ЗВУЧАЛО. А ПОЯСНЮЄТЬСЯ ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО – ТЕМПЕРАТУРА ЗНИЖУЄТЬСЯ, ПОВІТРЯ СТАЄ БІЛЬШ НАСИЧЕНИМ КИСНЕМ, ДИХАТИ ДИТИНІ ЛЕГШЕ, НЕМАЄ ВИПАРОВУВАННЯ ВІД РОЗЖАРЕНОГО СОНЦЕМ АСФАЛЬТУ. САМЕ ЧАС ПОЧАТИ ПРИЩЕПЛЮВАТИ ДИТИНІ ЛЮБОВ ДО СПОРТУ, І, МОЖЛИВО, КОЛИ-НЕБУДЬ В МАЙБУТНЬОМУ, ВІН ЗІЙДЕ НА ЧЕМПІОНСЬКИЙ П’ЄДЕСТАЛ ІЗ ВДЯЧНІСТЮ У ПОГЛЯДІ, ЩО САМЕ ВИ, В ЙОГО ДИТИНСТВІ, ПРАВИЛЬНО СКЕРУВАЛИ ЙОГО НЕСТРИМНУ ЕНЕРГІЮ.

У МАЛЕНЬКОМУ ВІЦІ ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ ДІТЕЙ НАПРЯМУ ВПЛИВАЄ НА ЇХ РОЗУМОВИЙ РОЗВИТОК.

Чим більше дитина рухається, тим активніше утворюються нові зв’язки між клітинами головного мозку, що напряму впливає на швидкість його ментального розвитку, і, значить, також на рівень його інтелекта в майбутньому. Біговел, на відміну від більшості дитячого транспорту, здатний максимально задіяти всі м’язи малюка, бо в русі на біговелі, дитина використовує буквально все тіло. Ногами він відштовхується від землі, примушуючи колеса обертатися, руками він керую рулем, корпусом утримує баланс, і навіть голова дитини постійно знаходиться у русі, видивляючись нові маршрути та слідкуя за дорожнім становищем.

Саме тому більшість спеціалістів в галузі розвитку дітей дошкільного віку у якості першого транспорту для дитини рекомендують тільки БІГОВЕЛИ, які безперечно допоможуть Вашій дитині:

  • goodСтати більш розвинутим фізично “симетрично”!
  • Развиватися психоемоціонально гармонічно!
  • Стати більш самостійним, рішучим та навчитися швидко приймати рішення!
  • Развинути вестибулярний апарат, координацію та вміння тримати рівновагу!
  • Да і просто – Ваш малюк буде щиро по-дитячому щасливим, ганяючи із непідробленим захопленням у дворі на власному першому “гоночному мотоциклі”!

 

ПОСПІШАЙТЕ ПОДАРУВАТИ ВАШІЙ ДИТИНІ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО!