Чи часто Ви запитували себе НАВІЩО Ви придбали якусь річ? Точніше, ЧИМ Ви керувались при її купівлі? ЩО Вас примусило її придбати? ЯКІ критерії у Вас були при її виборі?

Ціна? Дизайн? Ввічливо-настійлива рекомендація продавця? Можливо, просто бачили точно таку ж у когось і також захотілось? Або просто сподобалась («з першого погляду»)?

У кожного свої критерії при виборі, купівлі. Да, і ціна важлива, і дизайн повинен бути стильним, і до рекомендацій продавців (особливо, незаангажованих) потрібно прислухатися, як і до своїх бажань-переваг!

А чи питаєте Ви у продавця із ЯКОГО МАТЕРІАЛУ зроблена річ, яка Вам сподобалась? ЯКІСТЬ матеріалу? ЧИ НЕ МІСТИТЬ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН цей матеріал? Відповідність ЯКИМ стандартам, нормам, директивам гарантується? Чи СЕРТИФІКОВАНА ця продукція, ЯКІ СЕРТИФІКАТИ вона має?

А ставити такі питання не просто важливо, а ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО! А ще важливіше – ЧУТИ ВІДПОВІДІ (ПРАВДИВІ!) НА ЦІ ПИТАННЯ! Чому (Ви, може, спитаєте)? Тому що, при виборі будь-якої речі, а особливо ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ (одягу, іграшки…, та біговела також), основні критерії вибору, які повинні бути на перших трьох місцях, тільки такі:

 

  1. 1. БЕЗПЕКА ВАШОЇ ДИТИНИ!
  2. 2. БЕЗПЕКА ВАШОЇ ДИТИНИ!
  3. 3. БЕЗПЕКА ВАШОЇ ДИТИНИ!

 

Ви повинні бути впевнені на 100%, що при використанні будь-якої речі (одягу, іграшки…, та біговела також) Ваша дитина буде захищена ЕКОЛОГІЧНО. Іншими словами — Ви повинні бути впевнені, що матеріал, з якого зроблена ця річ (одяг, іграшка…, та біговел також), не містить шкідливих речовин, а це означає – НЕ ШКОДИТЬ ВАШІЙ ДИТИНІ!

У світі безліч біговелів (всіляких типів та видів, зроблених із різноманітних матеріалів, із використанням різних технологій та обладнання…). Усе знати неможливо, але ми знаємо точно одне: ЯК і ІЗ ЧОГО ЗРОБЛЕНІ БІГОВЕЛИ «TORINO». Із біговелами «TORINO» Вам не потрібно буде непокоїтися про ЕКОЛОГІЧНУ БЕЗПЕКУ Вашої дитини!

 

Наявність у біговелів «TORINO» сертифікатів CE та RoHS гарантує:

ІЗ БІГОВЕЛОМ «TORINO»ВАША ДИТИНА В ЕКОЛОГІЧНІЙ БЕЗПЕЦІ!

И ми в цьому твердо впевнені!

ce

Біговели «TORINO». Сертифікація CE – відповідність європейським директивам про безпеку іграшок 2009/48/EC (сертифікат номер B-S15098053 від 30.09.2015): EN 71-1:2014; EN 71-2:2011+A1:2014; EN 71-3:2013+A1:2014.

ДОВІДКА. Директива 2009/48/EC Європейського парламенту та ради від 18 червня 2009 г., яка стосується безпеки іграшок, також розповсюджується і на будь-яку продукцію, яка призначена для використання дітьми до 14 років і тим чи іншим способом входить в контакт із ними (в тому числі одяг, взуття, пелюшки і т.д., куди можна добавити і біговели!).

Ця директива дає споживачам впевненість, що така продукція відповідає суворим вимогам безпеки у світі, особливо у відношенні використання в ній хімічних речовин. Вона встановлює більш суворі вимоги до безпеки та охороні здоров’я дітей. До всієї дитячої продукції пред’являються жорсткі вимоги відносно шкідливих речовин, які вони можуть містити.

Так, наприклад, хімічні речовини, які викликають рак, змінюють генетичну інформацію, або шкідливі для репродуктивної функції, так звані речовини CMR (які мають канцерогенний та мутагенний вплив або володіють репродуктивною токсичністю) більше не допускаються для використання в іграшках або іншій продукції із сертифікатом CE (Директива 2009/48/EC). Для деяких речовин, таких як нікель, були зменшені допустимі границі. Важкі метали, особливо токсичні, такі як свинець або ртуть, більше не можуть спеціально використовуватися в іграшках або іншій продукції із сертифікатом CE (Директива 2009/48/EC).

rohs

Біговелы «TORINO». Сертифікація RoHS – відповідність європейським директивам RoHS 2011/65/EU (сертифікати номер B-R160810864 від 01.09.2016, B-R160810863 від 01.09.2016, B-R160810749 від 24.08.2016).

ДОВІДКА. Директива RoHS 2011/65/EU в Європейському Союзі набула сили з 2013 року та поширюється також на такі категорії продукції для дітей як дитячі іграшки та спортивні товари (куди можна добавити і біговели!).

Ця директива встановлює вимоги по обов’язковому контролю вміста небезпечних та шкідливих для людини та навколишнього середовища речовин. Зокрема, вона встановлює точні концентрації вмісту для 6 шкідливих речовин, перевищення яких неприпустимо: Свинець (Pb), Ртуть (Hg), Кадмій (Cd), Шестивалентний хром (Cr 6+), Поліброміровані біфеніли (PBB), Поліброміровані дифенілові ефіри (PBDE).

Концентрація вмісту шкідливих речовин визначається не для всього виробу в цілому, а для кожного використованого у виробі гомогенного матеріалу або компоненту, включаючи упаковку. При перевищенні концентрації шкідливих речовин у будь-якому з елементів або материалів виробу, продукція не може бути допущена на європейський ринок.

Наявність у біговелів «TORINO» сертифікатів CE и RoHS гарантує:

ІЗ БІГОВЕЛОМ «TORINO» ВАША ДИТИНА В ЕКОЛОГІЧНІЙ БЕЗПЕЦІ!

 

torino-brand