Біговел був придуманий до велосипеда!

У далекому 1817 році німецький винахідник барон Карл Дрез явив світу перший двоколісний самокат, названий їм “машиною для ходіння”. Зовнішньо винахід мало чим нагадував самокат, однак, мав дуже багато спільного із сучасними біговелами. Так само як і сучасні моделі, біговел Карла Дреза був обладнаний сидінням та рулем.

Перші такі біговели призначалися для листонош, щоб прискорити їх пересування при доставці пошти. Людина, сидячи на сидінні та відштовхуючись ногами, була значно бистрішою у порівнянні з тим, хто просто йшов пішки. Та і сидіти легше, чим йти, а значить можна долати великі відстані. Біговел дуже швидко набув визнання та популярність.

111
112

Згодом його вдосконалили, прилаштувавши педалі. Біговел був забутий. Згадали про нього лише у наш час, коли стало зрозуміло, що малюкам складно справлятися із велосипедами і для них потрібно придумати гідну альтернативу.


І зараз біговели для дітей дійсно відмінний оптимальний перший транспорт, який зміцнює змалку не тільки здоров’я малюка, але й приносить йому сила-силенну позитивних емоцій!