Усім відомо, що нормальний розвиток та міцне здоров’я дитини напряму залежить від його активності.

Розвиток рухових здібностей таких як швидкість, спритність, сила є важливим у вихованні усебічно розвинутої особистості, особливо у дошкільному віці, який є формувальнии для опорно-рухового апарату, коли закладаються основи здорового способу життя та спілкування.

Практично всі ПЕДІАТРИ ТА ОРТОПЕДИ прийшли до єдиного висновку: катання на біговелі сприяє нормальному фізиологічному розвитку дитини і позитивно впливає на його психоемоційний стан!!!

doc

Біговел допомогає розвинути активність та спритність малюка вже у перші роки життя. Їзда на ньому відмінно розвиває у малюка вестибулярний апарат sm, координацію та рівновагу sm; за рахунок активної роботи ногами — зміцнює м’язи та зміцнює його суглоби з дитинства sm. У дитини розвивається самостійність sm, рішучість sm, почуття контролю та безпеки sm, спрацьовує інстинкт самозахисту sm, який у деяких дітей через надмірну опіку батьків приглушений. Особливо біговел буде корисним для дітей, які багато свого часу проводять за комп’ютером, із планшетом або перед телевізором. Для них прогулянки на біговелі будуть просто відмінною зарядкою.

До того ж діти просто обожнюють активне пересування, під час якого вони можуть гратися, пізнавати світ, вчитися чомусь новому. Проте слід враховувати, що такого позитивного ефекту можна досягти тілько у випадку вірно підібраної моделі.

Біговел для дитини – це не тілько транспорт, але й захоплююча гра, добрий настрій та щира дитяча радість!

Тут також слід відмітити, що не дивлячись на велику кількість рекомендацій спеціалістів та неймовірну кількість позитивних відгуків люблячих матерів та батьків, трапляються випадки, коли поспішати із придбанням біговелу для своєї дитини все ж таки не варто. Так, якщо дитині протипоказані серйозні фізичні навантаження в наслідок певних видів захворювань, перед покупкою біговела Вам слід обов’язково отримати консультацію у відповідного лікаря.